KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728052
nr 1572 8052
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 70, "vägkant". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 22x27cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:24:03
18/10 17:23:40
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren